Trwa wizyta duszpasterską zwana „kolędą”. Proszę traktować „kolędę” jako akt religijny – modlitwę. W domu należy przygotować: stół nakryty białym obrusem, Krzyż, Pismo Święte, a dzieci i młodzież zeszyty do religii. Dzień wcześniej ministranci powiadomią, które domy zostaną odwiedzone.

Plan kolędy

Plan jest także dostępny po lewej stronie strony głównej.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja Apostoła, Bielany Wrocławskie » » Program rekolekcji wielkopostnych 2022 r.

Program rekolekcji wielkopostnych 2022 r.

Relacja
  • Rozpoczęcie:
    01/04/2022, 00:00
  • Zakończenie:
    14/04/2022, 00:00

Tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy 3 kwietnia w niedzielę. Poprowadzi je ks. Marcin Kaluta – proboszcz parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Marciszowie, diecezja legnicka.

W tym tygodniu upoważnione osoby przyniosą do każdego domu plan rekolekcji oraz zieloną kopertę na ofiarę za sprzątanie w 2022 roku. Przy tej okazji prosiłbym o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na ubezpieczenie roczne obiektów kościelnych. Składam serdecznie podziękowanie za wszelkie ofiary złożone na kwiaty do bożego grobu i na ubezpieczenie obiektów kościelnych.

Kliknij poniżej aby wyświetlić plan rekolekcji w postaci pliku PDF:

Program rekolekcji 2022