XIII Niedziela Zwykła – 26.06.2022r.

Msze św. 7:45, 9:30, 11:00, 12:30, 18:10 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i wieczorna Msza św. o 18:30.

Przez okres wakacji w niedziele i uroczystości nie ma mszy św. o godzinie 12:30 oraz mszy św. w Zamku Topacz o godz. 20:00 w drugie niedziele miesiąca.

W tym tygodniu Msze św. są sprawowane w następującym porządku: w poniedziałek, środę,  piątek i sobotę o godz. 18:30, we wtorek i czwartek o 7:45.

Dzisiaj zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek, na tak zwane Świętopietrze, czyli na rzecz posługi apostolskiej i charytatywnej Ojca Świętego Franciszka.

W lipcu i sierpniu sprawy kancelaryjne proszę zgłaszać w poniedziałek lub w piątek po wieczornej mszy świętej od 19:15 do 20:00.

W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny z ks. Kacprem Radzkim tel. 601774775 lub ks. Norbertem Jonkiem 607986643.

W środę  29.06 uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św.  o godz.  18.30.

W piątek pierwszy piątek miesiąca , o godz 18:30 msza ku czci najświętszego serca Jezusowego. Spowiedź pierwszopiątkowa o godzinie 18:00

W sobotę 02 lipca pierwsza sobota miesiąca msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 9:00.

W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Ireneusza, bpa i męczennika, we środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, w piątek I piątek m-ca, w sobotę I sobota m-ca.

Codziennie sprawuję Msze Św. i modlę się za wszystkich Parafian, a szczególnie polecam tych, którzy obchodzą w danym dniu rocznicę urodzin czy rocznicę ślubu.

Polecam wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła. Ofiarę za Msze św. można przesłać na konto parafialne, które znajduje się na stronie parafii.

Dziękuję wszystkim nauczycielom, katechetom i rodzicom za trud kształcenia i wychowania dzieci i młodzieży, w minionym roku szkolnym..

Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzę wsparcia świętych patronów i życzliwej pamięci najbliższych. Rozpoczynającym letni wypoczynek życzę bezpiecznej podróży , dużo słońcai przypominam o obowiązkach religijnych na wakacjach

Zapowiedzi przedślubne:

Daniel Dubaniowski, kawaler, zam. w Bielanach Wr.. Maria Bisikiewicz, panna, zam. w Ligocie Pięknej. Zapowiedź  III

Tomasz Sobierajski, kawaler, zam. we Wrocławiu Adrianna Wieczorek, panna zam. we  Wrocławiu. Zapowiedź  II