IV Niedziela Wielkanocna 21.04.2024r.

1.      Dziś przeżywamy czwartą Niedzielę wielkanocną, zwaną również niedzielą Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Prośmy Jezusa Chrystusa, Dobrego Pasterza, aby nie zabrakło głosicieli Ewangelii i szafarzy sakramentów świętych. Naszą modlitwa obejmujemy wszystkich, którzy odpowiedzieli na głos Bożego wezwania i tych, którzy przygotowują się do kapłaństwa w naszym wrocławskim seminarium.

2.      Msze Święte:   7:00, 9:30, 11:00, 12:30 i 18:30.

3.      Dzisiaj po Mszy św. o godz. 19:30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.

4.      We wtorek, 23 kwietnia –  uroczystość św. Wojciecha, biskupa                                                           i  męczennika, głównego patrona Polski.

5.      W czwartek, 25 kwietnia – św. Marka, Ewangelisty.

6.      Spotkanie dla rodziców dzieci przeżywających w tym roku Rocznicę I Komunii Św będzie jutro,  w poniedziałek,  22.04 o godz. 19:15 w kościele.

Uroczystość rocznicy I Komunii będzie miała miejsce w niedzielę 26 maja, o godz. 09:30.

7.      Spotkanie dla rodziców młodzieży, która w czerwcu przystąpi do sakramentu bierzmowania będzie w środę  24.04 o godz.19:15 w kościele.

8.      W środę, 24 kwietnia, przypada 2. rocznica konsekracji biskupiej                                        J.E księdza biskupa Macieja Małygi. Zachęcam do modlitwy w intencji biskupa pomocniczego naszej archidiecezji. Ks. biskup Maciej udzieli naszej młodzieży  w czerwcu sakramentu bierzmowania.

9.Zapraszamy na kolejne  spotkanie kręgu biblijnego w środę 24.04 o godz. 19:15 po Mszy św.

9.      Rejonowe spotkanie presynodalne dla naszego dekanatu, jutro, w poniedziałek, 22.04. o godz. 19:00 w Katach Wrocławskich w parafii pw. Św. apostołów Piotra i Pawła.

10.      Dziękujemy za ofiary złożone na sprzątanie, ogrzewanie kościoła i na remonty podejmowane w kościele i jego otoczeniu. Ofiary możemy składać na tacę
w kopertach, bądź wpłacać na nasze konto parafialne, którego numer
znajduje się na stronie internetowej naszej parafii.

11.      W tym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty: śp. +Jowitę Oczkowicz z ul. Dwa Światy w 56 roku życia i śp. + Alinę Wieczorek z ul. Ogrodowej w 77 roku życia.
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Miłosierdziu Boga polecam Was i Waszych bliskich.

*OAMDG*