Ogłoszenia Duszpasterskie

XXVI  Niedziela Zwykła – 01.10.2023r.

 1. Przeżywamy dziś dwudziestą szóstą niedzielę zwykłą. Jest to zarazem pierwsza niedziela miesiąca. Msze św. 7:45, 9:30, 11:00, 12:30  i wieczorna Msza św. o 18:30.
 2. Na Mszy św. o godz. 12:30 poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
 3. Spotkania formacyjne dla młodzieży szkół średnich, która w tym roku szkolnym ma przystąpić do bierzmowania będą miały miejsce w 1 i 3 niedzielę miesiąca o godz. 19:30. A więc dzisiaj.
 4. Msze św. przez cały październik w tygodniu będą po różańcu o 18:30.
 5. Różaniec dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 dla starszych przez cały tydzień o 18:00. Dzieci i młodzież będą otrzymywały obrazki za uczestniczenie i modlitwę różańcową.
 6. Kalendarz liturgiczny. W tym tygodniu wspominamy:
 • w poniedziałek wspomnienie świętych Aniołów Stróżów;
 • w środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;
 • w czwartek  wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy;
 • w sobotę wspomnienie NMP Różańcowej.
 1.    W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Do południa odwiedzę chorych. Po południu od godz. 17:30 do 18:30 możliwość skorzystania ze spowiedzi św. Zachęcam do udziału we mszy św. o godz. 18:30 oraz przyjęcia komunii św. Również w piątek 06. października Godzina Uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem od godz. 20:00 do 21:00. Adorację zakończymy Apelem Jasnogórskim.
 2. W sobotę 07.października pierwsza sobota miesiąca. O godz. 9:00 Msza Św. ku czci Niepokalanego Serca NMP i zmiana tajemnic różańca.
 3. Kancelaria czynna w poniedziałek od 17:00 do 18:00, w czwartek rano od 8:15 do 9:00  i  w piątek o godz.19:15 do 20:00.
 4. Chłopców, którzy pragną zostać ministrantami i służyć do Mszy Świętej zapraszam na spotkanie w najbliższy piątek o godz. 17:30 w kościele.
 5. Spotkanie dla młodzieży, która w tym roku szkolnym rozpoczyna przygotowanie do bierzmowania (klasy VIII SP) oraz dla ich rodziców odbędzie się w środę 18.10. o godz. 19:15 w kościele. Zapraszamy  na Mszę św. na godz. 18:30.
 6. Zapraszam do wzięcia udziału w jednodniowej Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Rozpoczęcie Pielgrzymki w Katedrze Wrocławskiej w sobotę 21 października o godz. 6:00. Zakończenie Mszą Św. w Trzebnicy o godz. 16:00 pod przewodnictwem księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego.
 7. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzę wsparcia świętych patronów i życzliwej pamięci najbliższych.

 

Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu swoje uroczystości rodzinne życzę zdrowia i wielu łask Bożych. Na cały tydzień pracy i obowiązków, niech Wam Bóg błogosławi.

Miłosierdziu Boga polecam Was i Waszych bliskich