07.05.2016 Koncert Gospel chóru Sanctus Andreus w Żernikach Wr.

07/05/2016, 00:00

W sobotę 7 maja 2016 w kościele parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa wŻernikach Wrocławskich odbył się koncert pt „Power of Your Love”

Miłośnicy muzyki Gospel nie przepuścili okazji do spotkania na żywo pełnych energii, połączonych chórów z Austrii, Santo Subito z Żernik Wr. oraz Sanctus Andreus z Bielan Wr. pod przewodnictwem dyrygentki p. Aleksandry Winiarskiej-Bernakiewicz. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć m. in. takie utwory jak: "Here I am to Worship", "Father", "Power of Your Love". Żywiołowość pani dyrygent w znacznym stopniu udzieliła się publiczności i już po kilku utworach wszyscy klaskali i włączali się w śpiew.

Organizatorem koncertu była żernicka parafia, której gospodarz ks. Tadeusz Rusnak z wielką życzliwością (pomimo trwających przygotowań do I Komunii św), przyjął wszystkich muzyków. Po koncercie, specjalnie dla wszystkich uczestników, w przykościelnym domu parafialnym ks. proboszcz zorganizował przyjęcie. Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie połączonych chórów zaowocuje pięknym brzmieniem muzyki w naszych kościołach .

plakat do koncertu