14 – 16. 03.2014 Rekolekcje dla młodzieży na Górze św. Anny

14/03/2014, 00:00

W dniach od 14 do 16 marca grupa młodzieży z naszej parafii, wraz z ks. proboszczem, wzięła udział w rekolekcjach ewangelizacyjnych na Górze św. Anny. Spotkanie, które poprowadziła wspólnota "Hallelujah" było okazją do pogłebienia relacji z Bogiem w grupie rówieśników, aby poprzez świadectwa, śpiew, prezentacje multimedialne, modlitwę, młodzi ludzie odkrywali prawdy Ewangelii.

Okiem uczestnika

Wyjazd na Górę Świętej Anny  był dla mnie szczególnym czasem .

Organizatorzy przygotowali dla nas pantomimy,  konferencje,  zajęcia w małych grupach, w których mogliśmy podzielić się swoimi  przemyśleniami  i  opiniami na temat moich przemyśleń. Poszliśmy z  ks. proboszczem do Sanktuarium Świętej Anny,  by oddać jej  cześć i  trochę się o niej dowiedzieć.

Najbardziej  zaskakującym momentem  dla  mnie  podczas tego wyjazdu było spotkanie ewangelizacyjne i modlitwa animatorów do Ducha Świętego, po którym zaczęły płynąć z moich oczu łzy radości, szczęścia i oczyszczenia. Teraz wiem i czuję, że Bóg  oczyścił mnie ze wszystkich moich grzechów i mogę  z nim  rozwijać relacje, zapomnieć o  wszystkich smutkach, nieprzyjemnościach  i nie bać się, bo Bóg  rzeczywiście istnieje, jest żywy i prawdziwy. Wierzę, że może  zdziałać cuda, wystarczy mocno w Niego wierzyć i  codziennie zawierzać Mu całe swoje życie.

Góra Świętej Anny to magiczne miejsce, nazwa ta wzięła się od  imienia babci Jezusa.  Jeśli nie byłeś jeszcze na Górze Świętej  Anny, to zachęcam, bo warto  przeżyć  tę szczególną obecność żywego i prawdziwego Jezusa Chrystusa.

Jeśli masz jakiś problem, Jezus na pewno Ci pomoże.

Ola Gracek uczennica klasy 3b

plakat_2.2