02.02.2014 BUDZIMY OLBRZYMA Eucharystia przygotowana przez wspólnotę Domowy Kościół

02/02/2014, 00:00

W niedzielę 2 lutego, w uroczystość Ofiarowania Pańskiego, uczestniczyliśmy w kolejnej Eucharystii przygotowanej przez jedną ze wspólnot, do której należą rodziny naszej parafii. Wieczorna Msza święta, podczas której mogliśmy usłyszeć świadectwo życia wiarą, a także włączyć się do wspólnego śpiewu, który pięknie poprowadził zespół wokalno-instrumentalny El coro de Dios (w składzie którego są też nasze parafianki), zakończyła się wspólną adoracją Najświętszego Sakramentu. Eucharystia przygotowana przez wspólnotę Domowy Kościół była kolejnym krokiem do obudzenia uśpionego w nas "olbrzyma" wiary, okazją do pogłębienia więzi z Jezusem Chrystusem i jednocześnie naszą odpowiedzią na akcję "Budzenie Olbrzyma" podjętą podczas II Kongresu Nowej Ewangelizacji.

Bardzo dziękujemy zespołowi El coro de Dios za piękną oprawę muzyczną, która pomogła głębiej przeżyć Eucharystię i wspólnie wielbić Pana.

Poniżej link do strony zespołu: