30.11.2014 Odpust parafialny Wizytacja kanoniczna ks. abpa Józefa Kupnego

30/11/2014, 02:00

30 listopada, w liturgiczne wspomnienie św. Andrzeja Apostoła, nasza wspólnota parafialna przeżywała swój odpust. W tym roku miał on szczególny charakter, bowiem w tym właśnie dniu gościliśmy w naszym kościele ks. arcybiskupa Józefa Kupnego, który odbywał w naszej parafii  wizytację kanoniczną. Podczas kilku godzin spędzonych wśród nas, udzielił młodzieży Sakramentu Bierzmowania, pobłogosławił dzieci, spotkał się z przedstawicielami wspólnot działających w naszej parafii, a przede wszystkim przewodniczył Mszy św. odpustowej, która była głównym punktem naszego święta. Nasz Pasterz do kolejnych stanów, grup, wspólnot skierował pełne życzliwości słowo, które było przejawem troski o swoją "owczarnię"; słowo, które krzepi i buduje wiarę; słowo, za które jesteśmy wdzięczni.

Wizytacja 18

Wizytacja 13

Wizytacja 17

Powitanie ks. arcybiskupa przed kościołem