02.03.2014 BUDZIMY OLBRZYMA Eucharystia przygotowana przez wspólnotę Comunione e Liberazione

02/03/2014, 00:00

W niedzielę 2 marca uczestniczyliśmy we Mszy św., którą przygotowała wspólnota Comunione e Liberazione (Komunia i Wyzwolenie), do której należą również nasi parafianie. Poprzez wspólną modlitwę, śpiew i adorację Najświętszego Sakramentu staraliśmy się otworzyć na działanie Jezusa Chrystusa, pogłębić relację z Nim, budząc uśpionego w nas "olbrzyma wiary".  W pięknym i poruszającym świadectwie małżonków (członków wspólnoty Comunione e Liberazione i naszej parafii) usłyszeliśmy, jak kręte mogą być drogi do spotkania z Jezusem i jak piękne może być życie w jedności z Nim.

Niedzielna Eucharystia była już trzecim krokiem na drodze budzenia "olbrzyma" wiary, którą podjęliśmy w minionym Roku Wiary, kontynuując ją w roku poświęconym Synowi Bożemu.