X Niedziela Zwykła – 10 czerwca 2018r.

1.Msze św. 7:45, 9:30, 11:00, 12:30, 18:15 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i wieczorna Msza św. o 18:30.

2.Dziś gościmy w naszej parafii nowo wyświęconego kapłana Pawła Szydełko z parafii Najświętszego Zbawiciela we Wrocławiu, który odprawi Mszę św. o godz. 11.00 i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.

3.W czerwcu Msze św. w tygodniu będą sprawowane w następującym porządku: w poniedziałek, środę, piątek o godz. 18:30, we wtorek i czwartek o 7:45. Po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

4. W środę 13 czerwca zapraszam na wspólną modlitwę do Matki Bożej Fatimskiej. Proszę, aby wziąć ze sobą świece. O godz. 18.30 Msza św. i nabożeństwo fatimskie.

5.W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Barnaby Apostoła, w środę św. Antoniego z Padwy, w czwartek bł. Michała Kozala, w piątek bł. Jolantę zakonnicy, w sobotę św. Brata Alberta Chmielowskiego.

6. Spotkanie grupy Apostolstwa Miłosierdzia Bożego będzie za tydzień w niedzielę o godz.14:45.

7. Spotkanie dla młodzieży szkół średnich przygotowujących się do sakramenty bierzmowania dzisiaj po wieczornej mszy św. o godz. 19.30 i w środę o godz.20.00.

8.Spowiedź dla młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania dla ich rodziców, rodzeństwa, świadków w piątek od 17.00 do 18.30.

9.Uroczysta msza św. podczas, której Ksiądz Biskup Profesor Jacek Kiciński grupie 24 młodzieży udzieli Sakramentu Bierzmowania w sobotę 16 czerwca o godz. 17.00. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich Parafian.

10.Ks. kanonik Bronisław Kupper – senior 15.06 br. (w piątek) będzie obchodził diamentowy jubileusz ( 60 ) kapłaństwa. Odprawi mszę św. w 60 rocz. święceń w przyszła niedzielę 17.06.br. o godz. 11.00 (na sumie). Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.

11.W miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. w niedzielę o godz. 12:30.

12.Dziękujemy za ofiary złożone na sprzątanie, kwiaty i na remonty podejmowane w kościele i jego otoczeniu. Ofiary możemy składać na tacę w kopertach, bądź wpłacać na nasze konto parafialne, którego numer znajduje się na stronie internetowej naszej parafii.

13. Zapowiedzi przedślubne:

Marcin Ornat, kawaler, zam. w Bielanach Wr. Liliya Dvoretska, panna zam. we Wrocławiu Zapowiedź I

Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu swoje uroczystości rodzinne życzę zdrowia i wielu łask Bożych. Na cały tydzień nauki, pracy i obowiązków, niech Wam Bóg błogosławi.