IX Niedziela Zwykła – 03 czerwca 2018r.

1.Msze św. 7:45, 9:30, 11:00, 12:30, 18:15 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i wieczorna Msza św. o 18:30.

2.Dziś 3 czerwca w całej Polsce obchodzimy po raz XI = Święto Dziękczynienia pod hasłem: „ Dziękujemy za niepodległość naszej Ojczyzny. ” Ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

3. Spotkanie dla młodzieży szkół średnich przygotowujących się do sakramenty bierzmowania dzisiaj po wieczornej mszy św. o godz. 19.30.

4.W czerwcu Msze św. w tygodniu będą sprawowane w następującym porządku: w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o godz. 18:30, we wtorek i czwartek o 7:45. Po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa..

5.Trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie o godz. 18.10 nabożeństwo, procesja eucharystyczna i wieczorna msza św.

6.W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła. W czwartek o 18.00 rozpocznie się najpierw Msza Św. a później procesja. Proszę o udział dzieci pierwszo komunijnych i rocznicowych.

4.W tym tygodniu wspominamy : we wtorek 05.06. św. Bonifacego, bp i m. w piątek 08.06. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza Św. o godz. 7:45 i 18:30. W piątek nie ma postu z racji uroczystości, w sobotę Niepokalanego Serca NMP.

5.W przyszła niedzielę będziemy gościć w naszej parafii nowo wyświęconego kapłana Pawła Szydełko z parafii Najświętszego Zbawiciela we Wrocławiu, który odprawi Mszę św. o godz. 11.00 i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.

6.Dziękujemy za ofiary złożone na sprzątanie, kwiaty i na remonty podejmowane w kościele i jego otoczeniu. Ofiary możemy składać na tacę w kopertach, bądź wpłacać na nasze konto parafialne, którego numer znajduje się na stronie internetowej naszej parafii.

 

Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu swoje uroczystości rodzinne życzę zdrowia i wielu łask Bożych. Na cały tydzień nauki, pracy i obowiązków, niech Wam Bóg błogosławi.