II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego 08.04.2018r.

1.Msze św. 7:45, 9:30, 11:00, 12:30. O godz. 14:45 spotkanie grupy Apostolstwa Miłosierdzia Bożego i wieczorna Msza św. o 18:30.

2.Msze św. w tygodniu : we wtorek i czwartek o 7:45; poniedziałek, środę, piątek i w sobotę o 18:30.

3.W poniedziałek 9 kwietnia Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia zapraszam na wieczorną mszę św. o godz. 18.30. Modlitwa za rodziny, za matki oczekujące urodzenia dziecka. Będzie można składać przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, deklarując codzienną modlitwę przez 9 miesięcy w intencji jednego poczętego dziecka zagrożonego aborcją, a także jego rodziców. Osoba decydująca się na adopcję duchową nie wie, kim jest „jej ”dziecko, jego imię zna tylko Bóg .

4.Pragnę poinformować , że I Komunia św. w naszej parafii będzie 13 maja w dwóch grupach: o godz. 09:00 i o godz. 11:00, a rocznica I Komunii Św. 27 maja o godz.9:30.

5.Próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. w poniedziałek 09.04 i w piątek 13.04. o godz. 17:00 w kościele.

6.W niedzielę 22 kwietnia odbędzie się w naszej parafii dzień skupienia dla małżonków, pod tytułem "Miłość na wybojach". Dzień skupienia poprowadzi ks. Mirosław Maliński – popularny kaznodzieja, autor książek o tematyce małżeńskiej i autor takich portali jak Deon.pl czy 2Ryby.pl. 

Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 11.00, zakończenie ok. 14.00. Szczegóły i informacje o zapisach na stronie internetowej parafii oraz na plakatach.

7.Caritas Archidiecezji Wrocławskiej organizowała akcję „Jałmużna wielkopostna”. Pobrane skarbonki, w których składaliśmy ofiary, jako znak wielkopostnych wyrzeczeń członków rodziny i były gromadzone z myślą o ludziach ubogich. proszę przynieść do kościoła w przyszłą niedzielę.

8.Dziś spotkanie dla młodzieży szkół średnich przygotowujących się do sakramenty bierzmowania.

9. W piątek 13.04 ks.prof. Norbert Jonek będzie obchodził 80 rocz. urodzin. Zapraszamy na Mszęśw.dziękczynną Księdza Jubilata, którą odprawi w niedzielę 14 kwietnia o godz. 11.00.

10.Dziękujemy za ofiary złożone na sprzątanie, ogrzewanie kościoła i na remonty podejmowane w kościele i domu parafialnym. Ofiary możemy składać na tacę w kopertach, bądź wpłacać na nasze konto parafialne, którego numer znajduje się na stronie internetowej naszej parafii.

10.Zapowiedzi przedślubne:

Rafał Grzegorz Karpiel, kawaler, zam. w Szczytna . Katarzyna Anna Ryczek, panna, zam. w Bielanach Wr. Zapowiedź III

Miłosierdziu Boga polecam Was samych i Waszych bliskich.