III Niedziela Wielkiego Postu 04.03.2018r.

1. Msze Święte: 7:45 , 9:30, 11:00, 12:30, 17:45 Gorzkie Żale i wieczorna msza św. o 18:30. Dzisiaj po wieczornej mszy św. spotkanie dla młodzieży, przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

1. Msze św. w tygodniu wg stałego porządku. We wtorek i czwartek o godz. 7:45, w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o godz. 18:30.

1. Drogi Krzyżowe w każdy piątek o 17:45.

2. Gorzkie Żale w niedzielę o 17:45.

3. Zachęcam do udziału wiernych w Gorzkich Żalach i Drogach Krzyżowych. Do przestrzegania postów , ascezy i dzieł pokutnych.

1. Rekolekcje wielkopostne zaplanowane są w tym roku od V Niedzieli Wielkiego Postu 18 marca Rekolekcje poprowadzi ks. Jarosław Banasiak kapłan diecezji gnieźnieńskiej.

1. Za tydzień w niedzielę 11 marca spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Sakramentu I Komunii św. na mszy św. o godz. 12.30.

1. Spotkanie grupy apostołów Miłosierdzia Bożego za tydzień 11 marca o godz. 14:45 w kościele.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na sprzątanie, ogrzewanie kościoła i na remonty podejmowane w kościele i jego otoczeniu. Ofiary możemy składać na tacę w kopertach, bądź wpłacać na nasze konto parafialne, którego numer znajduje się na stronie internetowej naszej parafii.

Wszystkim życzymy radosnej niedzieli, miłej atmosfery w domu i owocnego przeżywania czasu pokuty i pojednania.